Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 1hónapos a kisfiam és...

Ma 1hónapos a kisfiam és érdekel hogy túletetem-e,130ml-t eszik 3óránként minden evésnél kivétel az éjjel, mert azt végig alussza, a széklete zöld színű. Gond?

Figyelt kérdés
3430al született és most 4360gr. Mennyi ml tej a normális ebbe a korba? Ja igen és tápszeres csak mert a tejem már elapadt, vegyem visszább a kajából? és ha sír érte? Mert szeret enni.
2011. máj. 30. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora babát nem lehet túletetni! Annyit eszik,amennyire szüksége van. Ha már nem éhes,akkor úgy is kiköpi.
2011. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres babánál a zöld színű széklet teljesen normális!Annyit adj neki amennyi jól esik neki,főleg ha nem fáj utánna a pocija!Valószínű azért alussza át az éjszakát mert nappal elég kalóriát vesz magához!Örülj neki és pihenj te is!nagyon okos,ügyes babád van!
2011. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszike :D

de van amikor kihány egy kevés tejet kijön neki ha oldalt fexik.de nagyon kevés és nem mindig.ez annak a jele hogy tuletettem?de megeszi mindig ő kéri a 130at

2011. máj. 30. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha visszajön, akkor bukik, így mondják. Szerintem mindegyik baba csinál ilyet. Tényleg annyit és annyiszor esznek ennyi idősen, mint amennyire és amikor szükségük van. Szerencsés vagy, hogy ilyen jókat eszik és éjjel így alszik is.
2011. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólók szinte mindent leírtak :o) Annyit tennék hozzá, h próbált kicsit tovább büfiztetni, hátha akkor nem bukik, miután letetted.
2011. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!