Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom tegnap kapott 2...

Kislányom tegnap kapott 2 oltást. (2 hós) Nagyon rosszul tűri, azóta is folyamatosan sír, nagyon nyűgös! Hogy segíthetnék neki? Nem lehet neki valamilyen fájdalomcsillapítót adni? Szinte csak pár másodpercre szundít el most is, és éjszaka is!

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Láz- és fájdalomcsillapító kúpot nyugodtan adj neki.

Lehet hogy fáj a combja, borogasd be, ha jólesik neki.

2011. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szeretgesd, símogasd - ezek biztos megnyugtatják!

Az én kisfiam 2 hétig felsírt álmában, majd visszaaludt magától a 2 hós oltás után.

Lassan jön a 3 hónapos szuri. Babám lelkét sokkal jobban megviselte, mint a testét...

2011. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,folyamatosan a karjaimban van,pedig eddig simán el volt a babaágyba.Ő is sír abba a pár pillanatnyi alvásban is!Kúpot hogy lehet a leg fájdalommentesebben beadni?Ha én vennék be valami gyógyszert,az őrá nem hatna a tejci álltal?
2011. máj. 31. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító kúpot adj neki, abban fájdalomcsillapító is van. Simogasd, szeretgesd, ringasd. Jobban lesz. :)
2011. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi h nem tanácsot adok hanem kérdezek.. Az én babám ma kapta meg az oltást 11:15 körül. nálatok mikor kezdődött a nyűgi, oltás után mennyi idővel? köszi
2011. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sztem az nem jó, ha Te veszel be valamit. Én hosszában félbevágtam a kúpot, akkor nem olyan nagy, hanem vékony, jól bekentem és úgy adtam be.
2011. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az én Babám tegnap fél 3-kor kapta meg mind a kettő oltást,és kb 5 körül kezdett nyűgösködni.Este 6 kor már ordított szegénykém!

És mivel kenjem be a kúpot?Popsikrémmel?

2011. máj. 31. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azzal kentem be. A végét is, és a popsit is és így szépen felcsúszott. Picit még összenyomod a popsiját, míg felkúszik a kúp és kész. :)
2011. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Germicid kúpot vágd ketté, egy kicsit a kezeddel "formálgasd"a két ujjad között, és mehet a popóba, nem fog neki fájni, felesleges krémezgetni, csúszni fog eléggé. Kislányom 1 hete kapta meg a szuriját, de még most is sírdogál, ha hozzá érek a combjához. 14 órakor kapta meg, és éjjel 3-kor kellett kúpozni, azóta nem kellett adni neki.
2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!!!
2011. máj. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!