Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek múlt el az allergiája a...

Kinek múlt el az allergiája a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én többfélére is az voltam, elég komolyan, asztmával fűszerezve. Azóta semmi, 6 hetes a babám. Lehet, hogy a homeopátiának is köszönhető, mert amikor terhes lettem gyógyszer helyett arra váltottam. Most már azt sem szedem hónapok óta.
2009. márc. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szénanáthám +illóolaj allergiám van, terhesség alatt még megvolt :( Most kíváncsi leszek, ha beindul a nyárfa vattázása mi lesz. A fiam lassan 6 hónapos lesz.
2009. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a tusfürdőktől pattogtam ki legtöbbször, de terhesen egy picike se jött ki. Ez nem tudom, hogy allergia-e, de mindenesetre én annak veszem
2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én parlagfű allergiás vagyok és épphogy csak tüsszögtem egyet-kettőt, pedig semmit nem szedtem rá :).
2009. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az összes pollenesre, mézre állatokra (cica, kutya, hörcsög, tehén...)allergiás voltam! A terhesség alatt elmúlt nem szedtem rá egyáltalán semmit! De mostanában kezd előjönni!Most 3,5 éves a fiam, de múlt ősszel volt már bajom! Igaz nem olyan intenzíven mint régen!
2009. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is minden pollenre, állatra, mézre az voltam. Szóval akkor van 3,5 évem :) Már az is jó, de mégjobb lenne, ha soha nem jönne vissza.
2009. márc. 20. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!