Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a tejpép és a...

Mi a különbség a tejpép és a tápszer között? Melyik jobb és laktatóbb?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta a kérdés de első gyerekes anya vagyok és nem tudom!
2011. jún. 7. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A tépszer híg,tejszerő,az anyatej pótlásásra való.A tejpép a baba első szilárd étele.4 hónapos kortól vannak.A tejpép a laktatóbb.
2011. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval:a tápszer híg,tejszerű...:D
2011. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

tápszer az olyan mint az anyatej, a start szinte teljesne megegyezik az anyatej összetételével, a késöbbi tápszereknek sem sokkal magasabb a kalória értéke. ez igazából tej.


a tejpépek pedig pelyhek, pl zab, kukorica, rizs, búza pehely, finomra nyomott pehely amit ha meleg víz ér megdagad. lehet kapni olyat amihez van adva tápszer és cukor és lehet kapni ami natur csak maga a pehely. mindegyiknek nagyobb a kalória tartalma, laktatóbb. a naturt ha már elég nagy a baba (10-11 hós) keverheted tehéntejjel is, de addig tápszerrel kell hogy legyen íze is. amelyik tápszeres és cukros azokat sima vizzel kell keverni. ovatossan velük mert nagyon hízlaló.

anyatejet vagy tápszert minimum 1 éves koráig 2x kell kapnia.

2011. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tejpép: TÁPSZER+ valamilyen gabona(risz, köles, zab, gríz)

van ami ízestett

pl gyümölcsös, vaníliás


A tápszer az anyatej alternítvája szükség esetén, a tejpép meg olyan mintha te nem tejet innál, hanem mondjuk tejbegrízt, tejberizst ennél.

Lehet az van rájuk írva 4 s kortól , de én 6 hós kor alatt nem adtam, szerintem egyáltalán nem való.



Fe tudsz íratni HA pépet, dokival, patikában pl kártáyra is megveheted

És fel lehet íratni HA pépet.

2011. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző

azért 10-11 hós babának még ne keverd tehéntejjel, az a lehető legrosszab megoldás

2011. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!