Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés! Milyet vegyek?

Babakocsi kérdés! Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
21 hónapos fiam már nem babakocsizik, de nyaralni megyünk olyan helyre ahol hosszú sétálóutca van és ha elfárad bele szeretném ültetni egy kocsiba. Tudnátok nekem egy nagyon könnyű tolásút ajánlani amibe kicsit pakolni is lehet, és kicsire csukható, autóban könnyen elfér. Használt is lehet. Volt már sportkocsink, csak az volt a bajom vele, hogy leért a kisfiam lába ülve (meg le is csúszott ő maga is) és majdnem felborult így olyat szeretnék amiben kicsit magasabban ül. Létezik ilyen babakocsi?
2011. jún. 7. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen árban gondolkodsz? ha csak a nyaraláshoz kell gondolom nem több 10ezrekben???
2011. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Ez egy elég masszív kocsi, és szerintem árban szuper!Be tudod kötni, így nem csúszik ki, van lábtartója, és tálcája is, így üdítőt, vagy kajcsit is tudsz elé rakni!

[link]

2011. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
max 30000-ig, de az nagyon a maximum... :)
2011. jún. 9. 22:55
 4/10 A kérdező kommentje:
volt már hasonló kocsink, ami elöl 4 kerekű de képtelen voltam irányítani... nagyon nehéz volt gyerekkel
2011. jún. 9. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Itt 300ig találsz kocsikat!!

Nincs tapasztalatom az elől 4 kerekűekről,ezért dobtam a linket, nekem 3 kerekűm van, és nagyon szeretem!

2011. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ja a link lemaradt!

2011. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esernyőkocsit ajánlom,mert azt nagyobb gyerekkel is irányíthatod és pakolható is.

Nekünk ilyen van,én imádom:

[link]

Nézd meg a többi Espirot is.

2011. jún. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy dupla kerék van elöl,ne tévesszen meg,mert pl. a Graco Mirage-nak is az van és irányíthatatlan,ellenben ez nagyon is fordulékony. De el kell menni személyesen kipróbálni.
2011. jún. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma vettem meg ezt a kocsit, pont ezért, amit te is leírtál, hogy nyaralni megyünk és nem akarom cipelni a gyereket ha elfáradt. Aztán meg jó lesz majd ha megyünk a bölcsibe, egy kézzel összecsukható így könnyen boldogulok vele a buszon.

Az első kerekei lefixálhatóak!!!

Szuper kis kocsi és olcsó!

Nem ebből a bababoltból rendeltem, itt vettem ezt nálunk a városban.

Nézd meg:


[link]

2011. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!