Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-hónapos babám nagyon rosszul...

4-hónapos babám nagyon rosszul alszik éjjel. Valószínű a meleg miatt. Hogyan hűtitek babátok szobáját? Itt majdnem 30fok van.

Figyelt kérdés
Az ablakot sajnos a kutya miatt nem tudjuk kinyitni mert ugat és egyből felkel.A ventillátort meg nem merem menetettni hátha felkel.Már nagyon sajnálom szakad róla minden éjjel a víz.Valaki valami jó ötletet.
2011. jún. 7. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:

11 hónaposommal ugyanígy vagyunk a tetőtérben és még a kutya is stimmel:((((

Nekem sincs ötletem:(

csurom vizes csóró!!!

Te miben altatod?

2011. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a gáz, hogy nem merem nyitva hagyni az ablakot, mert a lüke kutya tuti felébresztené. Sokszor még én is felébredek, úgy ugatnak.

Estefelé, amikor már hűl kicsit a levegő, akkor jó alaposan át szoktam szellőztetni a szobáját. Így azért hajnalig elég jó idő van. De ma pl. fél 5-kor mentem át hozzá, és 25 fok volt. :(

Gondoltam arra is, hogy veszünk klímát, és azt egy kicsit bekapcsolnánk estére.

2011. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De csak nem ugat nonstop az a kutya? Én kinyitnám éjszaka egy picit szellőztetni. A ventillátort pedig akkor állítsd be a szobába amikor az utolsó, lefekvés előtti evés van, addig vidd át addig másik helyiségbe etetni.
2011. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
non stop nem ugat!De este sokkal éberebbek,mint nappal,és ha valami történik az utcán azonnal jönnek házatőrízni,arról nem is beszélva,hogy mindenki este sétáltatja a kutyáját így a mieink őrjöngenek.És van hogy 10 percenként megébred a gyerek a kutyák miatt!
2011. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves első.Kistrikóban altatom meg pelenkában.De valószínű a klima lesz a megoldás.Már nincsen jobb ötletem.
2011. jún. 7. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Én is egy bodyt adok rá csak.Klímára,meg plusz áramszámlára sajnos nincs pénzünk,így mi fővünk tovább:(((
2011. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán egy hideg vizes palackot tekerj be egy pelusba és rakd be a kiságyba,de ne közvetlen mellé!

Hátha ez segít! :)

2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kinyitnám az ablakot. Nálunk is majd' egész éjjel ugatnak a kutyák, a gyerekek mégsem ébrednek fel rá. Ha mégis, akkor visszaalszanak.

A ventilátort is bekapcsolhatod, csak a legkisebb fokozaton, és úgy, hogy ne fújja közvetlenül a gyerekre a levegőt.

2011. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy melegben ventilátor, legkisebb fokozat,és a szobaajtóba teszem, hogy ne közvetlenül rá fújja a levegőt. De általában nyitva van az ablaka.

(tetőtér, 200 fok nyáron)

2011. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ventilatort nem mernek hasznalni, meg szerintem nem tul hatasos. Meg regen en magamra hasznaltam es mindig megbetegedtem tole.

Viszont jol kiszelloztetni erdemes, illetve jo lenne a nyitott ablak is. Nekunk is ez a problema, hogy ugatnak a kutyak, szinten 4 honapos a baba, de mar egesz jol megszokta es nem ebred ra fol altalaban. Szerencsere van klima, igy delutan az megy, majd este ablak es jo ido van nagyon. Ha egy kicsit is van erre penz, erdemes venni egyet, foleg a tetoterbe.

2011. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!