Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 3hós korától forgoló...

A kisfiam 3hós korától forgolódik,4,5hósan kezdte a kúszást,6hósan a mászást, kapaszkodva felállt, most 8,5hósan egyedül áll, feláll segítség nélkül. Semmit nem erőltetünk, mindezt magától. Ugye nem baj hogy mindent hamarabb kezd mint az átlag babák?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem baj....esetleg egy kicsit megterhelő lehet a gerincének.


De most dicsekedni akarsz?

2011. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs

minden gyerek más felesleges kiakadni ezen

a baba úgyis jobban tudja mire képes mint te :-P


(pont olyan mint a lányom :-)) várd csak míg szaladni kezd kb 1 max 2 hónap még és meg sem áll :-)

2011. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A lányom is 9 hónaposan már ment önmagától,és nincs semmi baja a gerincének.

Amit egy baba egyedül csinál,az nem árt neki.

A mostani babák többsége később kezd el mozogni,mint anyáink korában.

2011. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani,amit magátol csinál,az nincs korán.
2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 10 éves nagylányom ugyanez volt.10,5 hónaposan elindult,11 hónaposan már egyedül ment az utcán,12 hónaposan szavakat,18 hónaposan mondatokat mondott,verseket,mondókákat.Nem erőltettem,mindent magától csinált.Féltem,mert alig mászott,szinte csak pár hetet.Most is ilyen ügyes,gyors mindenben,de küzdünk némi tanulási nehézséggel,az biztos.Diszgráfiásnak is találgatták oviban-ki tudja?Mindenesetre a kicsi 6 hónapos és forogni is alig akar.Szerintem bajnak nem baj,bár talán így utólag annyira nem is jó-bár akkor nagyon büszke voltam rá-de tenni semmit nem tudsz ellene.
2011. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam még ennél is hamarabb kezdte a mozgást, mégsincs semmi baja....
2011. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt dicsekedni! Csak a körülöttem levő velünk egy idős babák messze nem csinálják azokat amiket az én kisfiam. Nem tudtam hogy ez jó e vagy sem. De mivel látom hogy máshol is van ez így, totál megnyugodtam! Köszönöm
2011. jún. 8. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit irigy volt az első...asszem! :)))))
2012. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!