Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötitek le hosszabb...

Mivel kötitek le hosszabb autóúton egy év körüli babátok figyelmét?

Figyelt kérdés

Mondóka,ének,vers,mese kivételével írjatok még ötleteket!

Az én fiam elég nehezen alszik el az autóban. Még nem lát ki teljesen az ablakon,szórakoztatni kell egy idő után...


2011. jún. 7. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szól a 100 Folk Celsius, azt nagyon szereti. :) Meg amiket írtál: mesekönyv nézegetés, olvasás, mondókázás, éneklés. Viszünk játékokat, és azt szoktam neki mutogatni. Bár az enyém elég hamar elalszik.
2011. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kedvenc cd-je szól és énekeljük közösen. Mágikus rajz tábla, azzal rajzolunk, újságokat szeret lapozgatni. De én általában úgy csinálom, hogy ha tudom, hogy utazunk, akkor előtte nem hagyom sokat aludni, így az út nagy részét végig alussza.
2011. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszek plüssfigurát és azzal bohóckodok neki. Elbújtatom az anyósülés fejtámlájánál és hirtelen előbukkan, ilyesmi. ezt nagyon szereti. Aztán persze mesekönyv, dalok...stb.
2011. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk két gyerek van, a nagyobb hároméves lesz, a kicsi 10 hós múlt, elvannak együtt.

Van olyan is, hogy a nagy nem jön velünk, mert a mamájánál marad, mi meg pl. céges rendezvényre megyünk, és a kicsi nekem még szopizik, nem hagyhatom otthon, de olyankor is elvan egész úton, adok neki játékokat, néha kapcsolunk zenét, de szeret nézelődni, meg elég sokat alszik is útközben.

2011. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valami olyan játék , amit nyomkodni lehet és zenél.
2011. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
40%
Én kikötöm a tetőcsomagtartóra élvezi nem is hallom hogy sírogatna. próbáld ki!
2011. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

9,44-es!


majdnem leestem a nevetéstől a székről! :DDD


én is lesem az ötleteket, nyáron lesz egy 300km-es utunk, nyaraláskor.

2011. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy segítek, hogy könnyebben elaludjon az autóban, hogy letakarom a fejét (az orráig:) egy textilpelussal. Ha már kicsit álmos, de az ingerektől nem aludna el, akkor ezzel a módszerrel pár perc alatt már durmol! :) Kicsit vicces, de tényleg beválik.
2011. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

12.49-esnek válaszul: jó ezt hallani.

Mindenki kinevet mert én is ezt csinálom.Az én kisebbik fiam csak így hajlandó elaludni, de még az ágyában is:)


Mi zenét hallgatunk.:Pld.:Kaláka, Halász Judit.

Nekünk annyira megszerette, hogy ha csak két utcával odébb megyünk akkor is be kell kapcsolni!:)

2011. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb útra mi anno gondolkoztunk még hordozható DVD lejátszón.-Ha szereti a meséket!
2011. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!