Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok tejpépet a...

Mikortól adtatok tejpépet a babátoknak? S melyik vált be nektek/neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hotol. Nestle mindegyike.
2011. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb 7 hótól. Neki a Milupa szinte minden íze.
2011. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most biztos sokan megköveznek, de én már 2,5 hónaposan adtam kisfiamnak tejpépet, mert 2 óránként evett tápit, és nem sokszor tűnt jóllakottnak tőle (nagyon mozgékony baba). Hamar hozzászokott a kanalazáshoz, és ha kimaradt kanalas étkezés ezután valamelyik nap, tiszta hisztis volt... Probiotikus tejpépeket kapott először: Hipp-eseket (natúr, vaníliás) illetve Nestlé-t (banános-rizses). A Nestlé-t nemigazán szerette, nagyon híg volt, én meg azért utáltam, mert csomósodott. Aztán kipróbáltuk később a Milupa Mildibé banános tejpépet, és IMÁDJA azóta is, az a kedvence (a Müller-ben találtam dupla csomagolásút, ami kedvezőbb árú is, és nincs benne hozzáadott cukor), igaz, nem probiotikus. Eddig csak gluténmenteseket kapott, de most már gluténeset is kaphat, de a gluténes tejpépeket még nem nézegettem, azokról nem tudok írni.
2011. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

HA pépet 9 hónapos kortól


Amúgy 6 hónaos kor alatt semmiképpen nem adtam volna, hiába van ráírva, hogy 4 hónapos kortól.


Amúgy sem egy gyerekbarát kaja szerintem.


Mindenki odavan, hogy így-úgy a bébikaják, amiben cukor van, a tejpépek messze verik őket negatív írányban:-(((

2011. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos kora óta. Sinlac pépet, milupa vaníliásat és nestlé babános rizseset próbáltunk eddig.

Le lehet pontozni engem is:)

2011. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

10:29-es hozzászóló!

Miért vagy ilyen rossz véleménnyel a tejpépről?

2011. jún. 8. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:

igen, én sem értem ezt a nagy tejpép ellenességet!Kisfiam lassan 8 hónapos, szopizik még napi 4x kb.De már eszik is, mert nincs olyan rengeteg tejem.Főzök neki mindig, üvegeset még nem evett, viszont a joghurtot, túrót, nem bírja a gyomra,mindig kibukizza.Szóval hol uzsira, hol vacsira kap tejpépet almával.Van benne egy csomó vitamin, szerintem semmi baj sincs vele.Amúgy meg úgysem lehet totál cukor mentes világban felnevelni.Persze nem kell neki külön adni cukrosat, de ennyi szerintem nem árt.

Szerintem a baba teák sokkal rosszabbak, na azok tényleg totál tele vannak cukorral!

2011. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ja és bocsi kérdező, 7 hós korától kap, a dm saját márkása nagyon bejött:)

utolsó

2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocs az OFFért... szerintem nem a bébikajákban lévő valamennyi cukor okozza a galibákat (valamennyi kell is), hanem az, hogy később kapja a gyerek a töménytelen mennyiségű csokit, chipset, péksütiket...


Szóval szerintem nincs semmi baj a tejpéppel :)

2011. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

1. A Sinlac az nem TEJpép

2. mert nem hsizem, hogy egy 4 hónapos babának tejpépre lenne szüksége

Inkább akkor valami gyümölcs+natúr tejmentes vagy rizs pép


csak meg kell nézni egy tejpép dobozát


nem tejpép ellenes vagyok, csak nem értem, miért adnak nagyon pici babáknak:-(((

2011. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!