Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent kézi mellszívó mindegyik...

Avent kézi mellszívó mindegyik részét ki lehet főzni?

Figyelt kérdés
Nem fog megolvadni?mit lehet azzal kezdeni hogy ne legyen olyan mindenen mintha tiszta vízkő lenne?
2011. jún. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog, én mindig kifőztem.
2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én többször is kifőztem,nem lett semmi baja.A fehérség ellen nem tudsz semmit tenni,nekem azt mondta a védőnő,hogy így steril.A fertőtlenítő folyadékkal sokkal egyszerűbb én is hamar áttértem rá.
2011. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

enyém is túlélte!

tegyél a vízbe pici citromot

2011. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddi énis chicco folyadékot használtam de már nagyon átvette a szagát minden és én nem igazán tartom így jónak. ezért kezdtem ma a kifőzést.csak a mellszívót nem mertem még belerakni,de így akkor beleteszem.a citromot meg kipróbálom.Köszi mindenkinek
2011. jún. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!