Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a kislányomnak 10 hónaposan még mindig nincs foga? Mennyire általános, hogy későn nő ki az első fogacska?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka,a lányomnak 11 hónaposan bújt ki az első foga,utána sorra jött a többi.Behozta a "lemaradást".
2011. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy éves lesz a kincsem és még csak 2 foga van!!Ez engem is érdekel!!!
2011. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt találtam a neten, hogy a D vitamin okozhatja a késői fogzást, de a kislányom születése óta minden nap kapja. ???
2011. jún. 10. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggodj kifognak noni a fogacskái, nekem azt mondta 2 doktorno is, hogy minél késobb jon ki annál jobb. Kulonben én kislányomnak is 10,5 hosan jott ki az elso, most 11,5 hos és már 4 fogacskája van.
2011. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hónaposan bújt ki az első foga. azon kívül, hogy minden kisbabás kérdezte, hogy nektek még nincs fogatok??stb mintha ez akkora baj lenne, szóval semmi hátrány nem származott belőle, észre se vettük a fogzást, pedig pedig pár hónapon belül 16 fog jött ki. Meg se kottyant. Most 4 éves, szabályosan csillognak a fogai annyira gyönyörűek. A kistesó hamarabb fogzott, ugyanúgy van az ő foga is ápolva, de mégsem világít a fehérségtől, plusz vele meg is kínlódtunk, meg most is a rágófogakkal.
2011. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!