Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a baba...

Hogyan oldjátok meg a baba utaztatását, ha egyedül mentek autóval? (Attól félek, hogy bepánikol egyedül hátul, ha nem lát. Most sajnos muszáj lesz így utaznunk, mit tehetnék? )

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért pánikolna be? Ha még kicsi úgyis alszik.Ha nagyobb akkor beszélhetsz hozzá. Én hárommal mentem kocsival,soha nem volt semmi gond
2011. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megértem a problémáját a kérdezőnek. Nálunk az a helyzet, hogy eddig én ott ültem mellette, párom vezetett. Mostanában kezdtem el előre ülni, hogy szokja. Van, hogy muszáj hátraülnöm, különben nem lenne meg. Van, hogy így is végig ordítja az utat. Néha van kedve autókázni, néha nincs. Ahogy elkezdett mozogni megtanulni, úgy kezdődött ez a probléma. Biztos, hogy van összefüggés a kettő között.

Még szerencsére nem kellett egyedül utazni a gyerekkel egyikünknek sem, de ha kellene, akkor kikapcsolnám az anyósülésen a légzsákot, és odatenném az autós ülést. Az enyém most 10 hónapos.

2011. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

6 hónapos, eddig én is mindig mellette ültem, vagy a férjem, de mindig volt ott valaki.

Szabad előre tenni a gyerekülést, ha nincs légzsák???

2011. jún. 11. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:

beteszem hátra, bekötöm, beülök és már megyünk is.

bepánikolni max te fogsz, ő lehet sírni fog. nem nagy ügy, félreállsz, hátramész, megvigasztalod és már mentek is tovább. ha baj lenne nyomsz egy féket, kiteszed az elakadásjelzőt és hátra mész...

nem kell ezt túlparázni, enyém szinte mindig az első 2 perc után elaludt. ha meg még nagyon kicsi nem téged fog figyelni, hogy ott vagy-e, elég ha énekelsz neki :)

ha meg nagy már, gyerekülésbe ülted akkor lát téged.

ha kikapcsolod a légzsákod akkor a bébihordozót előre is teheted!

2011. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kikapcsolom a légzsákot és előre ültetem.Most lesz 6 hónapos és soha nem volt semmi gond!Amúgy meg tényleg hamar elalszanak a kocsiban.:)
2011. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a szívtelen anya, de én soha nem ültem hátra, akkor sem ha a férjemmel mentünk. Így a gyerek megszokta, igaz már 18 hónapos, de simán viszem egyedül. Amíg kicsi volt, aludt, most hogy már nagyobb, teszek be egy gyerekcédét és énekelek, ha már nem nagyon bírja.
2011. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem hiszem, hogy szívtelen lennél,hogy előre ülsz, inkább én parázom túl a dolgokat...
2011. jún. 11. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakran megyek vele egyedül ide-oda, eddig nem volt gond. Amúgy sem ültem hátra, csak kb. 2 hónapos koráig. Bár akkor se volt sok értelme, de nyugodtabb voltam.

Nem kell túlparázni, beteszel egy CD-t vagy valami, és nem lesz gond.

2011. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szinte csak egyedül járok velük :) Amíg csak a nagyfiam volt, addig sem nagyon ültem hátra mellé és a párom sem. Hosszú úton meg úgyis elaludt, akkor meg unatkoztunk volna.

Szerintem minden szoktatás kérdése. Ha azt szokta meg, hogy autózás közben te folyamatosan szórakoztatod, akkor elképzelhető, hogy hisztizni fog. "Beszéld meg" vele, hogy te most vezetni fogsz, ő meg legyen jó kisfiú/kislány :)

2011. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!