Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mei tai hordozóról...

Anyukák! Mei tai hordozóról mik a tapasztalataitok? Mik az előnyei, és hátrányai?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű a használata, általában szeretik a babák, ha jó minőségű és megfelelő méretű, akkor ortopédiailag helyes terpesztartásban van a baba...

Én hordozókendő-párti vagyok, azt takarónak, hintának, függőágynak... is használhatod, a mei-tai csak mei-tai, viszont egyszerűbb megkötni:-)))

2011. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.A férjem jó nagy badarságnak tartja a baba hordozását,mert én kb. 48kg vagyok a babám,pedig közel 9kg.Na meg-hogy akkor minek vettük meg a babkocsit,ja és ha járni fog a gyerek akkor is cipelni fogom?pedig én szeretném hordozni..6hós a kislányom..
2011. jún. 12. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Én meitaizok, imádom és a babám is.

Most nyáron van hátránya: összeragadunk a babámmal, így mostanában visszatértünk a babakocsira.

Bevásárolni szintén nem meitaival járok, nincs az az isten, hogy cipeljem a babámat is és a cuccot is.

Van egy barátnőm, ő bevásárláskor is meitaizza a babáját és olyan "öreglányos" kiskocsival viszi haza a cuccot.

Amúgy csak előnye van, nagyon klassz.

Az én babám imád benne lenni, megnyugtatja, könnyen elalszik benne, kényelmes neki.

És hiába nagy a súlya, én meg sovány vagyok, mégis könnyű benne vinni, nem szakadok le tőle.

7 hós most a babám, szerintem nyárra elrakom a meitait, ősszel újra előveszem, akkor már köthetem a hátamra is (most még elöl hordom őt).

2011. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz van kengurum is ,de már alig fér el benne a kislányom,ezért gondoltam a mei-taira,hátha kényelmesebb lenne..Várom a további tapasztalatokat!:-)
2011. jún. 12. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
a lányom 10 hónapos, és kb. 4 hós kora óta használjuk a mai tai-t. Hordoztuk már a hátunkon is (kirándulni vittük),a férjem azt mondta, hogy kényelmes volt. Én elöl hordozom, ha jól van megkötve, nem kényelmetlen egyikünknek sem. Van, hogy bevásárláshoz is viszem (ilyenkor egy hátizsákban vannak a cuccok a hátamon). Őszintén szólva én nagyon szeretem, lánykám elalszik benne, ah álmos, megnyugtatja a közelségem, ha nyűgös.
2011. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Nálunk a legkisebb pl nem nagyon bírja a babakocsis bevásárlást, jobban elvan rámkötözve:-)
2011. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék egy mei tai hordozót,mert a kislányom nagyon szereti,ha a közelemben lehet,de a férjem hülyeségnek tartja...:-(
2011. jún. 13. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szeretnél egyet, vegyél egyet. Érdemes valami "márkásat" (én azért ilyenre szavazok, mert ezek ki vannak találva, de persze másfajta is lehet jó, nem vitatom). Teszveszen vagy vatera-n ki lehet fogni egész olcsón ilyeneket.
2011. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És azt nézd nagyon meg, hogy a kötője sávolyszövésű - twill - legyen (az a legstrapabíróbb anyag erre a célra, nem reped...), ne legyen toldozva több darabból... (mert sajna sok otthon gyártott "gyártója" nem ért az anyagokhoz még távolról sem)

Nézd meg pl a HUNBABA, vagy a LILIPUTI honlapját (jó érveket is találsz a férjed meggyőzéséhez:-))))

És ilyen márkásabbat bátran megvehetsz használtan, ahogy előttem ajánlották!

2011. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,be is fogok szerezni egyet,és mindenképp odafigyelek a minőségére.A férjem pedig majd megbarátkozik a dologgal.:-)
2011. jún. 14. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!