Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a lengyel babakocsik?...

Milyenek a lengyel babakocsik? Rengeteg van belőlük, de mindegyik jó kivétel nélkül, vagy hogy szelektáljon az ember? X-lander, Baby design, Coneco, Deltim, Tako, El-jot, Quatro, Abdor, Delti, Adamex, Espiro, Navingto.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon Camarelo Q12 van és nagyon szeretjük!!! [link]
2011. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! és rosszabb úton nem ráz? Nem jobb a felfújható kerekes?
2011. jún. 13. 17:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Van felfújható kerekes változata,nekünk az van,mert itt falun elkel...imádjuk....
2011. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jún. 13. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is lengyel kocsink van, és tök szuper, nincs vele semmi bajom, sőt barátnőmnek is az van, és ő sem panaszkodik rá.
2011. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nem bergon van, de ha újra választhatnék az lenne. :)
2011. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves Bergonos anyukák!!!!!! :)


És a minőséggel megvagytok elégedve? Főleg az érdekelne, kogy rossz úton hogy bírják a kerekek, váz.... És kibír simán két gyerkőcöt?


Köszi!

2011. jún. 14. 15:51
 8/17 anonim ***** válasza:
2.vagyok,a kisfiam 6 hónapos most kezdjük használni a sport részt,a mózessel semmi gond nem volt,hatalmas nagy,a hordozót is nagyon szeretjük,falun,földutakon használjuk,és meg se látszik eddig rajta,hogy használtuk.Nálunk a faluba 99 %-ba bergonok vannak,a mélykocsi fajták,2-3 gyereket simán kibírnak,még utána eladják őket.A bergon 2 év garanciát ad a kocsiaira,nem véletlenül szerintem.Nem extra könnyű kocsik,cipelésre nem ajánlanám,de nekünk csalási házunk van,2 lépcsővel,így semmi gondom vele.Férjem is imádja,azt mondja nagyon könnyű irányítani.Mi nem fogjuk lecserélni biztos.DE!!!!Nézd meg élőbe,tologasd,szedd szét,nézzél meg mindent,próbáld ki,lehet,hogy neked teljesen más lesz a benyomásod róla.
2011. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,ez a gumikerekes változata.

[link]

2011. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Mi Pesten használjuk, de sokszor macskaköveken, villamossineken megyünk át vele, meg sem kottyan. 7 hós a babám, már elég régen használjuk a sportrészt, kényelmes, nagyon jó, hogy 4 fokozatban dönthető.

Egyébként nekem egy 3 gyerekes anyuka ajánlotta, akinek mindhárom gyerkőcöt vígan kibírta! Csak ajánlani tudom!!!!

2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!