Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úgy alakult hogy gyereketek...

Ha úgy alakult hogy gyereketek veletek alszik mikor tudták átszoktatni külön szobába? Vagy mikor értete meg hogy ott aludjon? Kislányom velünk alszik 1 éves, kivángyi lennék meglehet-e vele beszélni hogy mondjuk 2-3 évessen átszokjon a szobájába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent lehet:-)

Én 4 hósan tettem külön szobába, mert akkor lett kész a szobája. Ha kész lett volna, kicsi korától ott aludt volna.

Ha van lehetőség, akár már most is külön tehetitek, hisz egy egyéves-kétéves gyereknek az idő még nem fogalom...

Azt nem érti, hogy majd egy év mulva külön fogsz aludni..

2009. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt aludtunk vele (1éves lesz 3án) úgy ezelőtt 2 hétig. Kiköltöztünk a szobájából és azóta nyugodtabban alszik. De ha ő a jövőben majd velünk akar aludni én nem fogok nemet mondani rá.

Szóval sztem 2-3 évesen talán már meg lehet neki magyarázni hogy ti most külön alszotok, de ott vagytok a szomszéd szobában és ha fél átmehet, stb...

De ajánlom figyelmedbe a egyszervolt.hu oldalon hogy kattints a napocskéra aztán meg a családi körre. Ott Ranschburg Jenő nagyon sok ilyen levélre válaszolt...

2009. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szoval mondogatod neki 1-2 évig ? szerintem elég akkor mondogatni ha már közeledik az ídő .
2009. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én nem akarom hogy velem aludjon de sír a kiságyába! Arra lennék kiváncsi aki ebbe a cipőben járt régen mikor szókott át gyermeke az ő kis birodalmába magától, vagy hogy és mikor értette meg hogy ott kell aludnia!
2009. márc. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!