Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte már valaki lassú mozgásf...

Vitte már valaki lassú mozgásfejlődés miatt a babáját GEKKO játszóházba? Használt valamit? Miből áll a képességfelmérés?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ha nem láttad még akkor nézd meg ezeket a linkeket is. A Gekkóról nem feltétlen lebeszélni akarlak, de azt szokták mondani, hogy oda egészséges gyereket sem muszáj feltétlen vinni.

2009. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te babád csak le van maradva?Mert az enyém is egy kicsit,én is gondolkoztam a gekkon,de nagyon drága!Ha nincs szervi baja,akkor várni kell,majd csinál mindent,mikor megérik rá!Nekem ezt gyógytornász mondta.Dévényre csak letapadt izomzattal kell menni,szóval nézesd meg neurológiai vizsgálaton,ha minden ok,akkor türelem!!!!
2009. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem le van maradva. 9,5 hónapos és még csak forog. Nem kúszik, nem mászik. Még próbálkozásokat sem látok. Mindenki azzal nyugtat, hogy majd elindul, kicsit lusta, mert nagy baba (10,5 kg). A gyerekorvos és a védőnő is azt mondta, hogy legyek türelmes... De én mostmár nem nyugszom. Én is vacilálok a dévény torna és a Gekko között.
2009. márc. 23. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is probléma volt a kisfiam fejtartásával.Akkor Én is néztem a Gekkot de a védőnőnk javaslatára egy Dévény módszeres kineziológust ajánlott és Én csak javasolni tudom igaz nem tudom hogy mi a baj és hogy mennyi idős a babád de Ő megmondja szükség van e valami kezelésre.Ha Budapesti vagy és érdekel mi kihez járunk írj a privibe és elküldöm a címet és a telefon számot.
2009. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és nem értek egyet azzal aki azt írta hogy a Dévény módszer csak a letapadt izomzatnál jól.A kisfiam végtagjai feszesek voltak a nyaka viszont hipoton ezért nem tudta rendesen tartani és nekünk nagyon bevált.Ja és mi kaptunk egy leírást hogy tulajdonképpen mit is jelen ez a módszer.Sokan azt mondják hogy nagyon fáj a babáknak és nagyon sírnak.Ez így volt kb az első két alkalommal de most már élvezi és egyáltalán nem sír.Probáljátok meg veszíteni nem csak nyerni fogtok vele ha gond van.
2009. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!