Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyermeketekkel...

1 év körüli gyermeketekkel hova mentek nyaralni? Linkelnétek pár bababarát helyet tapasztalattal együtt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Beültök a kocsiba és elmentek a tengerpartara egy aprtmanba, nem kell bababrát szállás és egyéb szülőlehúzós dolog.
2011. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Azért a beleülök a kocsiba és irány külföld, nem mindenkinek megy ám... a bababarát szálloda nem feltétlenül lehúzás, hanem annyit takar hogy nem kell vinned ágyikót meg etetőszéket mert lehet hogy van nekik és a kertben nem csak sima, hanem babamedence is van és homokozó is a gyerekeknek.


Hotel Katalin Gyenesdiáson pl. ilyen, de amikor én voltam ott még nem volt babám, de láttam a többi családot hogy nagyon kényelmes lehet babával ott.

Idén egy éves babámmal Hotel Del Porto Balatonföldvár az úticél.

2011. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várnék pár esélyes helyet! :D
2011. jún. 17. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi sosem voltunk bababarát szálláson, mégis volt minden.

egy sima vendéházban, még kerti medence is.

Amúgy nem oylan bonyolutl beülni kocsiba ,az Adria csak 5-6 óra.

2011. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5-6 órányi benzin is pénzért van. Nem is kevésért. Nem mindenkinek futja külföldre.
2011. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából olyan kellene ami elérhető kocsi nélkül is. Sajnos az nincs és lehet, hogy nem tudunk kölcsönkérni a nyáron. :(
2011. jún. 17. 13:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a 2 ajánlott helyet, nagyon tetszik és még kocsi nélkül is megközelíthető!:D
2011. jún. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!