Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam holnap lesz 8 hónapos!...

Kisfiam holnap lesz 8 hónapos! Adhatok neki natur joghurtot, sajtot, túrót?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogyan csináljam?És vizes kiflit?Bár még csak 2 foga van!Köszi!
2011. jún. 18. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A joghurtot és a túrót én mindig gyümölccsel kevertem össze neki.

A sajtot pedig belereszeltem meleg főzelékbe.


A lányomnak még nincs foga, így nem adtam neki még kiflit. Ő most 8,5 hónapos. De felügyelet mellett már adhatsz neki kiflivéget elvileg.

2011. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És mindenből...jogyhurt, sajt, túró mehet a rendes amit mi felnőttek is eszünk?És ezeket is kell kostoltatni?

2011. jún. 18. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Fokozatosan vezesd be a tejtermékeket, legjobb ha natúr joghurtot adsz neki és ahhoz turmixolsz gyümölcsöt. Málnás, epres, erdei gyümölcsös joghurtot 1 éves korig semmiképp ne adj neki, mert az allergiát okozhat. Sajtból a trapista a leginkább adható.


Kiflit én nem adtam a kislányomnak ilyen idősen, már javában elmúlt 1 éves amikor kapott ilyesmit. Sok minden van benne, ami még nem neki való. Meg aztán én nem akartam rászoktatni arra sem , h folyton valamit nyamnyogjon, van napi 5 étkezés és közte nincs nassolás. Én ennek a híve vagyok , de ez csak az én véleményem.Nagyon könnyen lehet észrevétlenül kövér gyereket nevelni, ha mindig adunk valamit a kezébe.

2011. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az énunokahugom akkor már evett sajtot.. de csak olyat, ami jo vékonyra volt levágva
2011. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első alkalmakkor csak pár kanálka joghurtot, túrót tettem bele a gyümölcsbe. Mi is a joghurttal kezdtük előbb.

A sajtból is csak minimális mennyiséget adtam először.

Joghurtból natúr joghurtot és a babjoghurtot is próbáltuk, mindkettőt szereti.

Túróból sovány tehéntúrót vettünk.

Sajtból trappistát vettünk.

2011. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezeket kell csak igazán kóstoltatni!

én 10 hósan adtam először, és sajnos nem bírta. gyümölccsel keverve 1 kiskanál joghurtot, majd túrót, majdpici darab sajtot adtam.

mivel nem bírta, kivárom az 1 évet az újabb próbával.


vizes kiflit nyugodtan! nagyon szeretik majszolni.

2011. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy kell, a tejtermékek allergizálnak!

ne azt add amit ti esztek, tele van adalékkal és színezékkel, tartósítószerekkel, nincs szüksége a babádnak arra.

vegyél natúr joghurtot és túrót, turmixolj bele gyümölcsöt.

sajtból még csak trapistát adj

2011. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!