Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem tudom majd hova tenni...

Ha nem tudom majd hova tenni a fiamat, amikor dolgoznom fog kelleni, hogy oldjam meg? Tulajdonképpen nekem nem lesz majd hova tennem, nem lesz aki elmenjen érte oviba stb. ilyenkor? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
majd amikor visszamennék mdolgozni.mivel 12 órásban dolgozom meg éjszakázom is.majd hogy oldjam meg?
2011. jún. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
ha nincs segítséged másik munkahely kéne vagy felveszel egy bébiszittert
2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy mindenképp neked kell megoldást találni.

Elviekben az önkormányzatnál tudsz érdeklődni, gyakorlatilag lesz..ják.

A legolcsóbb talán az lenne, ha keresnél olyan kismamát a környéken, akinek a gyereke picit már nagyobb, és nem okoz gondot még egy kicsire vigyázni. Talán olcsóbban elvállalja, mint mások, hisz neki is kell a pénz.


Ha nem találsz mást, akkor nem tudsz visszamenni dolgozni, vagy keresned kell másikat.

Sajnos, ez van. Sokan vagyunk így.

2011. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm családi napközit csinál. Nagy családi házuk van, a földszint kifejezetten erre lett kialakítva. Nagyon piciket is visznek hozzá, illetve ovis korúakat, vegyesen. Van, aki már reggel 7kor megy, mert akkor indul munkába, van aki meg csak este viszi haza a gyereket, szóval teljesen rugalmas. Keress ilyet a környékeden, állítólag egyre népszerűbb. Ez egyébként Hatvanhoz van közel, nem tudom merre laksz...
2011. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Au-pair is megoldás,de nemtudom mennyit kell neki magyarországon fizetni
2011. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
off: 21:24esnek,kérlek privi vedd fel velem a kapcsolatot,köszi (emiatt http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. )
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!