Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól javasolt...

Hány hónapos kortól javasolt a bébikomp?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamilyet?
2011. jún. 19. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
nem javasolt a bébikomp. de ha nagyon akarod a babádat beleültetni és nem akarod, hogy esetleg bármi baja legyen, várd meg míg stabilan ül és feláll
2011. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
SEHÁNY. Az összeset összegyűjteném és apróra töretném egy tankkal. A világ legostobább gyártmánya. Ha még nem jár a gyerek, felesleges belerakni,erőltetni, ha már jár, méginkább. És balesetveszélyes is.
2011. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
A bébikomp nem javasolt. Soha nem is volt az.
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem javasolt, sőt. Mi majdnem megvettük a szomszédtól, ők az unokájuknak vették. Akkor még nem tudtam, hogy nem jó a babának. 7 hónapos volt a kislányom, és nagyon tetszett neki, de engem zavart, hogy az ülést nem tudtam rendesen rögzíteni, és egy átlagos lakásban nincs hozzá elég hely, hogy lehessen gurítgatni. Szőnyeget felhajtani, küszöbön átemelgetni, nagyon körülményes volna. Aztán meg olvastam itt, hogy mennyire nem ajánlják a bébikompot. Visszavittem a szomszédnak, hogy nem vesszük meg. Bocs, tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de hátha segített.
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Amikor már stabilan tud ülni a baba.Mi 8 hónaposan tettük bele először.


(és most jön majd a lepontozás :) )

2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott (én is ellenzem), de nem ez volt a kérdés.

Egy ismerősömnek ilyen volt: [link] ő megvolt vele elégedve, mi sohasem használtunk kompot.

2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?annyira aktív a fiam,7 hónapos lesz és egyszerűen állna fel,nem akar ülni meg semmit sem.már enni sincs időm,annyit kell foglalkozni vele
2011. jún. 19. 21:55
 8/14 A kérdező kommentje:
hűha,akkor mi sem veszünk bébikompot,nagyon egyhangú vélemények,akkor biztos így is van.én még nem néztem ennyire utána,csak próbálok valami megoldást találni a problémámra
2011. jún. 19. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen aktív :)))) kár lenne belekényszeríteni egy kompba ami még káros is lehet neki. ahol fel szokott állni, oda terítsd le neki egy vastag pokrócot, vagy tegyél párnákat így puhára esik. csak pár nap aztán megtanul ügyesen lehuppanni :)
2011. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az nálunk a dolog lényege,hogy nem egyedül áll fel,hanem addig sír míg én oda nem megyek és nem állítom fel és fogom közbe.egy darabig nagyon élveztem,mert édes nagyon,de már mikor nincs időm semmire,akkor már nem valami jó
2011. jún. 19. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!