Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már elektromos...

Használtatok már elektromos szúnyogriasztót? Bevált?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne éjjelre nyitva tartani az erkéélyajtótbukóra, a kislányom szobájában, nem csak az utcai ablakot, hogy járjon a levegő, de nem lehet, mert a hátsó kertből annyi szúnyog jön be pár perc alatt, hogy rémület, múltkor fél óráig csapkodtam utána a szúnyogoakt.

Hallottam erről a micsodáról, de vajon beválna? És hol lehet kapni, mennyibe kerül?...köszi aki válaszolni tud!


2011. jún. 20. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Többet ért mint a semmi, de nem használt. Én konnektorba dugósat vettem, és rájöttem akkor ér valamit, ha sötétedés kezdetén dugom be (tehát nem este már). Nem tudtuk akkor még felrakni a szúnyoghálót. De akkor is csak minimálisan. Ahogy leírtad nálatok sok a szúnyog tehát vszínű nem sokat fog érni neked sem. Ma már nyaralásokra viszem csak el. Mondom a semminél azért többet ér.
2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ultrahangos szúnyogriasztónk van, elemes.

Sajnos nem sokat ért tavaly , idén valahogy nálunk kevesebb a szúnyog, még nem kellett rájuk vadászni.

2011. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!