Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi jobb? Pierre...

Melyik babakocsi jobb? Pierre Cardin 682 vagy a 692?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem 682-s Pierre Cardinom van, ez annyiban különbözik a 692-től, hogy kisebbre összecsukható a váza, mert az első kerekei behajthatók a hátsók közé. Egyébként én nagyon meg vagyok elégedve vele. Üdv
2011. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is 682-es van, nem is tudtam akkor hogy létezik 692-es, lehet, ez már későbbi modell, de nekünk a kocsiba kellett hogy beférjen, ezért valószínűleg akkor is a 682-eset vettük volna. Én is meg voltam vele elégedve, 15 hónapig használtuk, utána váltottunk sportkocsira.

Egy telet végighúzott, volt hogy a hóba beragadtam vele, de megoldottam (az úton már nem volt hó, de a parkolóban, a padkára már nem tudtam felmenni, mert ott nem takarították)

Szerettem, bár nehéz volt, ez a sportkocsi sokkal könnyebb. Anyósoméknál még mindig ezt használjuk, néha nosztalgiázok is, a fiam meg benne alussza a délutáni alvását 19 hónaposan. Szóval sokáig jó, ha nem akarsz vele bkv-zni. Néha mondjuk a kereke megmakacsolta magát, és nem fordult, de lehet, hogy többször kellett volna olajozni.

A tesónak is ez a kocsi lesz, ha jönni fog.

A barátnőmék erre esküsznek: [link]

amikor mi vettük, még nem volt ez a fajta csak pár hónapra rá, összecsukva nem tudom, mekkora, de a kisujjal eltolod és fordul a saját tengelye körül még egy év használat után is.

2011. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!