Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás fogakkal? Négy...

Szoptatás fogakkal? Négy hósak vagyunk és jön az első fog, és már harapott "rám" valami praktika? vagy majd megtanulja?

Figyelt kérdés
erre való a bimbóvédő? rászokhat erre?
2009. márc. 24. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítólag vissza kell harapni őt is, és utána nem csinálja.

Vagy olyat is hallottam, hogy rá kell szólni hangosan.

2009. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a bimbóvédő nem erre van!
2009. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a visszaharapást még nem érti, főleg nem ilyen pici korban.

Az én babóm is harapdált mikor az első 3 foga kijött 6 hónapos kora körül. Én hangosan feljajdultam és rászóltam, hogy nem szabad, mert ez anyának fáj. Ilyenkor persze a fájdalomtól kis is kaptam a szájából a cicimet.

Nem tudom, hogy a hangsúlyból értett-e meg valamit. Az is lehet, hogy egyszerűen csak megszokta, hogy van valami újdonság a szájában és jobb vele kemény dolgokat harapdálni, mint anya puha cicijét.

A 4-5. fogánál már nem harapdált.

2009. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell tőle venni és mondani hogy nemszabad. Egyébként csak akkor harapdál ha már nem éhes csak cicizik. Az én lányom is leszokott róla egy pár alkalom után.
2009. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!