Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol anyatejes baba is van...

Ahol anyatejes baba is van ott hogy oldottátok meg az oviba szoktatást?

Figyelt kérdés
Szeptembertől menne oviba a lányom, akkor lesz 8 hónapos a húga. Elvileg addigra kiváltunk egy étkezést, de sosem lehet tudni...a lefejt tejet nem fogadja el, a tápszert sem, és jelenleg még cicin alszik el. Más nem tudja oviba szoktatni a nagyot. Tőlem maradhatna még itthon, de az apja szerint mennie kéne, hogy társaságban legyen.
2011. jún. 23. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen viszed magaddal, mivel nincs segítséged. Ezért nem szólhatnak.
2011. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvittem a nagyot az oviba, a kicsivel hazamentem. Először csak 1 órára hagytam ott, aztán 2 órára, aztán egész délelőttre, aztán ott ebédelt, aztán ott aludt.

(Off: ha nem lett volna a kicsi, akkor is így csináltam volna, és agy is fogom, ha a kicsi oviba megy, sokkal jobb módszernek tartom, mint az ottmaradást a gyerekkel.... de ez már csak magánvélemény.)

2011. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elírtam: *így is fogom.
2011. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!