Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le? 1 éves...

Hogy szoktassam le? 1 éves kislányom szoptatás közben pofoz, igy mindig meg van karmolva az arcom. A szemembe is belekap sokszor.

Figyelt kérdés
Elforditom a fejem,persze,de nem tudok 10 percet kitekert nyakkal lenni.Rászóltam többször hangosan,hogy: nem !Meg már volt hogy vissza is adtam(persze csak akkorát mint ő,egyszer a kezére is rácsaptam,de ezt nem akarom,mert csak csinálja még mindig.Hetek óta.
2011. jún. 23. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét, hogy ne tudjon pofozni és mond, hogy nem szabad, mert ez fáj anyának.
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét határozottan, de azért ne fájjon neki és közben határozottan mondd, hogy nem szabad, mert ez fáj! Ha hagyod magad, ő jó játéknak veszi! főleg, ha még fájdalmasan fel is kiáltasz, hisz azt hiszi játszol. Ha többszöri határozott felszólításra, megfogásra se hagyja abba, tedd le és hagyd, hogy menjen játszani!
2011. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,volt hogy mikor visszaadtam játéknak vette és nevetett.Viszont mikor rászóltam hangosan,nagyon sirt,meg mikor a kezére rácsaptam akkor is :( Megfogadom a tanácsokat,köszönöm.
2011. jún. 23. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 5 hónaposom is ezt csinálja 1-2 hónapja, csak nekem a mellemet szokta ütni kinyitott tenyérrel, s néha olyanokat, hogy elég nagy hangkja van ahogy csattan a keze a mellemen.
2011. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!