Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák adtok babátoknak...

Anyukák adtok babátoknak tejpépet cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Ha adtok hogyan mennyi víz és mennyi pép?
2011. jún. 23. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Cumisüvegből semmiképp nem adom a tejpépet.Tanuljon meg kanálból enni.Meg élvezi is. A dobozon rajta van,hogy an kell adagolni,de Én szemre csinálom.Olyanra keverem,amilen állag szimpatikus. Csak arra kell figyelni,hogy sűrűsödik még egy picit.

:)

2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neeeem ,a tejpép nagyon sűrű, a főzelékes cumin át is nagyon meg kéne higítani, akkor meg olyan mint a tápszer. (Ez is tápszer alapú ugyanis). Csakis kanállal kapta.
2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A por tejpépet soha nem adtam neki csak kanállal, van folyékony tejpép, azt már abból adtam.
2011. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!azért kérdeztem mert menekül a kanál elől nagyon rossz evő de így ezt is kilőve
2011. jún. 23. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:

fú, ha a pép pépre gondolsz akkor nem igazán jó cumisüvegből. összezavarod! kanalazd be neki, ha most nem tanulja meg használni a kanalat mikor?

van az a folyékony tejpép, bár nem tudom miért az a neve ha nem is pép, azt adhatod cumisüvegből :)

2011. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből semmiképp nem adom a tejpépet.Tanuljon meg kanálból enni.Meg élvezi is. A dobozon rajta van,hogyan kell adagolni,de Én szemre csinálom.Olyanra keverem,amilyen állag szimpatikus. Csak arra kell figyelni,hogy sűrűsödik még egy picit.
2011. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
folyékony tejpépet uzsi mellé kap estére szeretném a tápszer helyett bevezetni a tejpépet de kanalazni félkómásan nem fog
2011. jún. 23. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2x ment :)
2011. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát lefekvés előtt ehet tejpépet amit még leöblít tápszerrel.Mi így esszük.
2011. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2011. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!