Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap a 11 hónapos kisfiamat...

Tegnap a 11 hónapos kisfiamat egy két éves gyerek megdobta. A kisfiam sokáig sírt alig lehetett megvigasztalni, éjjel többször kelt, ma is nyűgös. Létezik, hogy a történtek miatt? Ha igen milyen nyomot hagy benne? Hogyan kezeltetek hasonló helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ennyire megrázta volna a dolog, hacsak nem nagyon-nagyon lelkis, érzékeny a kisfiad.

Én inkább valamiféle véletlen egybeesésre gondolnék ilyen helyzetben.. esetleg a foga jöhet vagy beteg lesz vagy csupán a front...

Egy kisgyereket nem fog annyira feldúlni az, hogy valaki megüti, megdobja vagy épp ő maga elesik, leesik valahonnan, hogy amiatt ne tudjon aludni se és még másnap is nyűgös legyen tőle... Persze, egy extrém érzékeny babát talán..

2011. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Éjszaka újraálmodják a történteket, ne aggódj, elmúlik. Nekem is volt ilyen.
2011. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
az én kisfiam is ilyen volt most 11 hónaposan, anyuékhoz mentünk, kakas kukorékolt, onnan orditott egész nap, éjjel hánykolodot, ha véletlenül tv-ben halja a jangot még most is sir, és bujik hozzám, ha állatosat játszunk, el kellett tennem a kiskakast. igenis a gyerekek emlékeznek a rossz élményre..
2011. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kicsit megviselte a dolog szegénykét.De az is lehet, hogy a hidegfront okozza, a babáknak olyankor semmi nem jó.A lányom tegnap egész nap hisztis volt.gondolj bele: egy éjszaka alatt megint 10 fokot esett vissza a hőmérséklet, ez megviseli a babákat.Ráadásul szeles az idő, ami szintén rádob a nyűgösségre egy lapáttal.
2011. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h megviselte a kis lelkét,de te ne emlegesd fel neki,ott-akkor megnyugtattad,ahogy lehetett,majd megnyugszik.Azért a másik gyerkőcöt kicsit kerüljétek,mert én kisfiam kapott egy pofont egy fiútól és mikor legközelebb meglátta el se mozdult mellőlem,megjegyzik ők ezt.Ha máskor is van vmi ilyen arra figyelj,h te se reagáld túl,jól van,nincs semmi baj kicsim,nem direkt téged akart bántani a baba,stb....de nehogy 'rákapjon' ,h ha bármi történik akkor anya megment,tanulja meg megoldani a dolgait is.
2011. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!