Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám csak tápszeres...

3 hónapos babám csak tápszeres, kakijában kis fekete pöttyök voltak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Légyszi ne azt írjátok, hogy vigyem orvoshoz vele, hanem ha volt valakinek ilyen, mi a tapasztalat, normális? Volt ilyennel orvosnál valaki, akinél találtak ez alapján valamit?

Sok kicsi pötty, amúgy a kaki sima aranysárga.


2011. jún. 24. 12:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja nem nem akarom orvoshoz vinni, hanem tegnap voltunk vele, és azt mondta, normális, előfordul. De nekem ez gyanús. Nagyon hasfájós a gyerek egyébként.
2011. jún. 24. 12:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Hányszor fordult elő?

Azt mondják, ha fekete a kaki, akkor vér van a székletben. Nem tudom ez érvényes-e akkor is, ha csak pöttyök vannak benne. Ha csak egyszer fordult elő akkor biztos semmi.

2011. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már többször volt, kisebb mennyiségben. Tegnap is kicsi volt, megmutattam a dokinak a pelust. Azt mondta, ha vér, akkor piros. Hát én nem így gondolom. Na mindegy, nem én vagyok az orvos, de ez nekem furcsa... ma reggeli kaki meg már teli volt, és a szokásosnál is hasfájósabb a napokban. Mondtam a dokinak, hogy tejallergiára gyanakszom, erre ő, várjunk 1 hónapot, ha jól fejlődik, rendben van. Ez most komoly???
2011. jún. 24. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el a sürgősségire és ott mond meg a kórházban, hogy aggódsz ez miatt. Attól függően, hogy hol vérzik a baba lehet fekete piros annak árnyalatai. Ha élénk piros akkor az a végbél és a vastag bél utolsó traktusából származik minél sötétebb annál fentebbről vérezhet. A fekete az már emésztett vér lehet de ez ilyen szurok fekete színű. De én inkább a hasfájás miatt nem hagynám annyiban. Szerintem ne várj vele.
2011. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha más nem mutasd meg egy gasztoenterológusnak is, azok foglalkoznak az emésztőrendszerrel és az ételallergiákkal is.
2011. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tejmentes tápszer a SINLAC. Esetleg próbáld meg pár napig, ha rendbejön akkor tejallergia. Mi is azt szedtünk.
2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Találtam egy orvost végre, aki érdemben is hajlandó foglalkozni a fiammal.
2011. jún. 24. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia látom régi.de az én fiammal is ez van ...mire jutottál?
2021. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!