Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós kisfiam alkalmanként...

3 hós kisfiam alkalmanként csak kb.70 grammokat eszik (csak anyatejes), mégis havonta 500-600 grammot hízik. Nem növeli a mennyiséget. Normális ez? 2 óránként szopik, éjjel 3 óránként.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, később fogja, szinte észrevétlenül! Én ugyanígy voltam, már kezdtem aggódni, hogy mi lesz így? aztán egyik napról a másikra átállt a ritkább evésre. nálam mondjuk másabb volt, mert cumisüveges volt. eggyel nagyobb lyukú cumiból adtam neki a kajcit, és egyből többet evett. Így jöttem rá, hogy valószínűleg egész egyszerűen megúnja az evés "tétlenségét", inkább később megint nekiáll. Nálatok nehezebb a helyzet, mert szopis, de szerintem hamarosan rá fog jönni, hogy jobb neki is egyszerre sokat enni, és akkor nem kell a játékot folyton félbehagynia az éhség miatt:-)
2009. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam épp most 3 hónapos, csak anyatejes. Eddig napközben 2 óránként evett, ezt pontosan tartotta is, éjjel viszont sokkal ritkábban. A sűrű étkezések során nem evett sokat. Most azonban pár napja ritkábban eszik, s többet. Teljesen normális, hogy a babád ilyen sűrűn eszik, nálunk is ez volt a helyzet, majd ritkítja ő is az étkezéseket, s többet is fog enni! Nálunk eddig napi 9x evett, most még kialakulóban van, hogy mennyit is, de rá bízom. A havi 500-600 gramm hízás teljesen normális, sőt az is lehet, hogy a hízás egy időre leáll (pl fogzás idején). Kisfiam 3 hónaposan 5700 gramm (3150-el született).

2009. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. márc. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!