Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen virslit, felvágottat...

Milyen virslit, felvágottat adtok 1 éves babának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

semmilyet. csak színhúst.

"ráér még szemetet enni..."

ezt nem én mondtam, de egyetértek.

2011. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nagyon kemény az első, de igaza van tulképp. Én mellehusit adtam neki zölsdégekkel turmixolva, majd másfél éves okrában kb. már bátrabb voltam , jöhetett a csirkecomhusi. Telenyomják szójával a felvágottat. is
2011. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igazat adok az elsőnek teljes mértékben! Én valódi húst adtam ennyi idősen: csirke Mell, comb), pulyka (szintén), sertés és más húsokat, halat 8ezt heti 2x minimum). Ami még a sokak által favorizált felvágottakban, virslikben van, jobb nem leírni...
2011. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első-és többi-válaszolóhoz.2 gyerekes anyuka
2011. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szalámiból olyat veszek aminek a hústartalma 90%-fölött van.

Virslit ritkán kap, de olyat ami allergén mentes, főleg szójamentes. Orsi retró, vagy füstli.

15 hós

2011. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
3 éves. Nem adok neki se virslit, se szalámit,se felvágottat. Sajnos a bölcsiben így is eszik...:(
2011. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megerősítettetek, én sem adtam még, csak az ismerősök noszogatnak, hogy ilyeneket már adjak. Eddig csak csirkemellet, csirkecombot és halat kapott. Köszönöm még egyszer.
2011. jún. 25. 19:58
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
14 hós de még nem evett ilyen sz@arokat!!!Sajnos fog ő még eleget enni ilyeneket bölcsiben,oviban!
2011. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Na akkor én jó szar anya vagyok,mert én regnum virsli adok neki,meg valdor pulykamell sonkát,meg sága pulyka párizsit,,delko sonkát.És minden nap kap.Főleg reggelire.
2011. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

H*lye vagy, kedves utolsó :DDDDD

Ettől még nem vagy sz*r anya :)

Megmosolyogtattál :)

2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!