Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kisfiam nem alszik jól...

10 hós kisfiam nem alszik jól éjjelente, forgolódik, vándorol a kiságyban félálomban, rengeteget fent van, reggel 6-kor kel és utána visszaalszik, mi lehet a baja? Esténként is nagyon nehezen alszik el sajnos.

Figyelt kérdés
nem fázik, nincs melege, nem fogzik...tanácstalan vagyok teljesen! Segítsetek, nagyon köszönök minden választ!
2011. jún. 27. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog a valaszom sokat segiteni, de nekem 17 honapos a kisebbik fiam es pont igy alszik. Annyi, hogy o nem kisagyban, hanem mellettem. De mar ez is tok jo, mert csak 3-4 honapja alszik egyaltalan ilyen "jol", addig rengeteget volt fent ejszaka, 2-3 orat aludt, majd harom orat ebren volt.

Napkozben is igy alszik, forgolodva. A nagyobbik gyerek meg pici koratol kezdve csak kiterult, es ugy maradt reggelig.

En ugy gondolom, hogy tapasztalt vagyok, sok mindent kiprobaltam, de a helyzet valtozatlan. O ilyen alvo, nincs megoldas.

2011. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fűzz cérnára egy karikagyűrűt(ne köveset, csak karikát).Lógasd a kiságy fölé úgy, hogy ne mozogjon a kezed és a gyűrű álló helyzetben legyen mikor odalógatod.Ha kileng a gyűrű, vagy forog, esetleg fél fordulatokat tesz mindkét irányba, akkor keress olyan helyet a szobában, ahol nem mozog, vagy kevésbé mozog a gyűrű és tedd oda az ágyat.

Ez az úgy nevezett víz-ér.

Pár nap alatt rendeződni fog a helyzet, hidd el.Nálunk is ez volt.

Persze ha valamilyen más fizikai problémája van a kisfiadnak, akkor ez nem fog sokat segíteni, de egy próbát megér szerintem.

Most 6 hós a lánykám, nagyszerűen alszik egész éjjel este fél 9-től reggel fél 7-ig :)

2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy beválik a hókuszpókusz, de a legtöbb 10 hónap körüli babánál ez probléma, az oka a mozgásfejlődés. azt gyakorolja álmában is. gyakorolja a mászást, felülést, felállást, járást....itt nincs más, mint ki kell bekkelni. amikor már nem lesz nagy szám, akkor abbahagyja. ne agggódj, ez pont olyan természetes dolog, mint amennyire fárasztó. ;)

2,5 éves kislány anyukája + 31 hetes km

2011. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!