Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor komfortszopizik,...

Amikor komfortszopizik, alszik, vagy fenn van a baba?

Figyelt kérdés
nem tudom eldonteni, mert olyan mintha aludna, de azert gyengeden meg dudlizik. Kepes orakig ellenni igy. Ez most alvasnak szamit?
2009. márc. 26. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
éber alvásnak számít. nekem is szokott de ha cici kikerül a szájából rögtön keresi:-) tehát nem olyan mély az alvás.
2009. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ezt most ne szamoljam bele a napi alvasszuksegletbe? vagy azert valamilyen szinten igy is "toltodik"?
2009. márc. 26. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nekem az elején csinálta ezt. Max. fél óra volt a tényleges evés, utána csak cumizott a cicimen. Onnan tudod, hogy mikor fejezi be a kajálást, ha figyeled a nyelését. Van olyan baba, akinél hallatszik is, ahogy nyel. Persze ahogy cumizik azért jön néhány csepp tej, amit időnként lenyel, amikor eszik, akkor (az én babámnál) minden harmadik szívás után nyelés jött. A kisbabák elalszanak szopcsi közben, mivel ez megnyugtatja őket. Kezdetben szopás közben be is csukják a szemüket, így adják át magukat a szopcsi élményének.
2009. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 honapos. Nagyon rosszalvo napkozben, ezert hagyom, h legalabb igy pihizzen. Delelott alszik fel orat, delutan 2*fel ora. Ejszakaval nincs bajunk, este fel 8- reggel fel 8-ig alszik. Nappal viszont nyugos, gondolom, nem piheni ki magat rendesen.
2009. márc. 26. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne számolgasd az "alvászükségletet". Minden baba tudja, neki mennyi alvásidőre van szüksége. És ha véletlenül a te babád kevesebbet vagy éppen többet alszik, mint ami a könyvekben szerepel? Emellett lehet, hogy egyik nat többet, másik nap sokkal kevesebbet fog aludni a babád. Mindkettő természetes és teljesen normális dolog. Nyugodj meg és figyeld a babád jelzéseit, az ő igényei szerint gondozd és ne a könyvek alapján. Tudod, a babák nem olvassák a gyermekgondozási könyveket.. Minden jót! egy nagycsaládos anyuka
2009. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!