Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor beindul a fogzási...

Amikor beindul a fogzási folyamat, megváltozhat a baba kakijának állaga és színe?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a babám és úgy néz ki, hogy beindult a fogzási folyamat. Pár napja van, hogy nyálkás, időnként zöldes is a kaki. Ez lehet emiatt?
2011. jún. 28. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápszert kap, vagy anyatejet?Anyatejes lányomnak ennyi idősen minden kakija zöld volt, a szoptatás miatt.Ha nyálkás, akkor az hasmenésre utal.Savanyú is a szaga?Más a szaga mint szokott lenni? Egyébként a fogzás okozhat hasmenést, hőemelkedést, sőt, orrfolyást, fogyást is.Ezeket a védőnőtől tudom.A pici teste idegen anyagként kezeli a fogat, és ki akarja lökni.Ettől van.De ha más tünet is van, és nem múlik a hasmenés, akkor a biztonság kedvéért mutasd meg orvosnak is.Ha fertőzés van ( vírus), akkor kifejezetten büdös a kaki, "betegség szaga" van.
2011. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.Nálunk fogzáskor volt ilyen a kakija, sőt hasmenése is volt.Előfordult, hogy 1 nap 3x kakilt higabbat, de csak néhány napig tartott mindig.
2011. jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak anyatejet kap.
2011. jún. 28. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Akkor attól is lehet, hogy túl sokat evett, anyatejnél akkor zöld.A túlevéstől lehet zöld.Én egyszer orvoshoz is vittem emiatt, aki megállapította, hogy egészséges, ez csak egy átmeneti széklet, el fog múlni.El is múlt magától.
2011. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy azokon a napokon mikor nyűglődött a fogával hígabb volt a széklete és többször is volt teli pelus, pedig amúgy 1, max 2 kakis pelusunk van 1 nap:)

Hálisten más baja nem volt a fogától, csak ez.Azóta már ki is bújt az alsó 2.A második 2 nappal később mint az első és észre sem vettük.

6 hós a lánykám

2011. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!