Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a kisbaba ruháit együtt...

Lehet a kisbaba ruháit együtt a felnőttekével mosni a mosógépben?

Figyelt kérdés
2008. febr. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy egy éves kora után lehet. De azért ha véletlenül kint marad egy rugi, akkor szerintem azt nyugodtan beteheted a felnőttek ruhájával együtt, ha nem túl koszosak.
2008. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is, ha valami olyan kimarad amit fölülre adnál, tehát nem érintkezik a bőrével, azt moshatod a felnőttekével. Nekünk a babám téli kabátkája és nadrágja nagyon erős színű (rózsaszín) nem mertem betenni az övéi közé, nehogy megfogja mind, azt én a mi ruháinkkal tettem be.
2008. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azt javasolták hogy moshatjuk egyutt de aztán langyos öblitőszer mentes vizben még öblitsem ki hogy vegyi anyag ne maradjon a szálak között.
2008. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak nemtudom elképzelni mennyi ideig kellenne gyűjtögetnem a kicsi ruháit mire összejönne egy mosásra való :D
2008. febr. 26. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nefélj, elég hamar. Én minden második nap szinte mosok neki. Ha kicsi a kupac, rakd be félprogrammal.
2008. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :D , szóval mosómaci leszek :D
2008. febr. 26. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a fehéreket együtt mosom,mert abból nincs sok és mire a gyerekéből és a mienkből külön-külön összejönne egy adag... Csak akkor a baba mosóport használom.

A szineseket külön mosom.

A lányom már 2 éves elmúlt,de az övét is újra külön(az öcsiével) mosom,mert a doktornőnk ajánlotta,mivel nagyon érzékeny a bőre és sokszor pöttyös lett.

2008. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyorsan gyűlt a ruha. Hol lepisilte, hol összenyálazta, hol lebüfizte.
2008. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!