Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek giordani gx...

Van valakinek giordani gx compackt babakocsija (sport), mennyire lehet dönteni a háttámláját? Megvagytok elégedve vele, érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
sajna azt nem tudom, h meddig lehet dönteni, gondolom vízszintig, de minden giordani cucc szuper:)
2009. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A leirásban az van hogy 3 pozican dönthetö de mennyire közelit a vizszinteshez vajon?
2009. márc. 27. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:

aha én is csak annyit találtam róla. bár ahogy a giordanit ismerem, van annyi eszük szerintem, h rendes kocsit csináljanak. mert tényleg jók és megbízhatóak a termékek. esetleg ha bp-en laktok ugorjatok el megnézni élőben.

[link]

itt csak giordani cuccok vannak. persze máshol olcsóbban megkapod, de megnézni azért nem árt:))

én nagyon bánom, h nem ezt vettem a fiamnak, csak s.o.s. kellett sportkocsi és megvettem az elsőt, ami szembejött a boltban. mert külföldre költöztünk, itt csak hébe-hóba futok bele giordani cuccba, de azért van itthon:))

újszülött kortól ajánlott, szal szerintem vízszintig dönthető.

(1. voltam)

2009. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,sajnos nem prsti vagyok,pécsről irok de köszi neked!
2009. márc. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!