Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mintha egy kicsit ferde lenne...

Mintha egy kicsit ferde lenne a babám tartása mikor fekszik a feje is de szépen mozgatja azt. Ez baj?

Figyelt kérdés
A szülés lefolyása és a következő pár nap nem volt zökenőmentes. A babám egy kicsit feszes az orvos szerint és 40%esélye van ebből kifolyólag hogy 1-2éves korára mozgássérült baja lesz a kicsinek a doki azt mondta még nem tudja eldönteni hogy a lányom melyik %kba akar tarotzni a 40%ba vagy a 60%kba akik nem akarnak mozgássérült babák lenni. A másik amit szeretnék. :remélem meg lehet érteni amit írtam mert ha bövebben írom le az hosszú lenne. Köszi
2008. febr. 25. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Keress egy JÓ ortopéd szakorvost.Ha tudják a problémát,szerintem javítani lehet a dolgon.pl:gyógytorna,speciális torna amit mozgáskorlátozott gyerekeknél használnak.A doki arra vár,hogy hova akar tartozni???Szeretne majd menni!Szerintem még van lehetőség a fejlesztésre,harcolj a kislányodért!!!

2008. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mihamarabb kesess egy jó szakorvost, illetve szakembereket. Gyógytornászok, gyógypedagógusok foglalkoznak un. korai fejlesztéssel, már ilyen pici babákkal is. Ha van valami probléma, akkor azt annál hatékonyabban lehet kezelni, minél korábban kezditek el. Veszíteni pedig nem veszítetek semmit.
2008. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!