Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy utaztok egy 3éves és egy...

Hogy utaztok egy 3éves és egy 2hónapos picivel az autóban? Ki -hol ül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

a babák hátul, mi elöl:)

most éppen a kisbaba középen van, a nagy meg mögöttem.

2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát mi öten vagyunk - a kicsik hátul apával a nagy 14 éves elől, én vezetek mert én nem férek be a két gyerekülés közé :) két hónaposan a kicsivel is így utaztunk e akkor még a bébihordó volt neki, most már majdnem 10hós és gyerekülése van a kicsinek is.
2011. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak apa vezet. Hátul a nagy és én, elöl babahordóban a kicsi. Én így előre tudtam nyúlni hozzá is, és a nagyot is tudtam szórakoztatni, ha kellett.
2011. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

a mi autónkban az anyósülésnél nem kapcsolható ki a légzsák, ezért nem szállíthatjuk itt a babát.

Vezető mögött a baba ül, mögöttem, a nagy.

2011. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátul a gyerekek, mi elől (vagy Apa vagy én vezetek).
2011. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekek hátul, mi elől.

Bár az első néhány hónapban néha hátraültem közéjük, ha hosszabb útra mentünk.

2011. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első kb. 4 hónapban elöl volt anyósülésen a kicsi . HÁttal bekötve, légzsák kikapcsolva!!!!!!!!!!!!!! és 4 hótól ment a kicsi is hátra a nagy mellé és én végre ülök az anyósülésen :D Amúgy mi csak azért vártunk vele kicsi, mert nálunk még a nagy is kicsi (2 éves) és "féltünk", hogy hátul nem dobja-e rá az itatóját a picire, vagy valami, de nem. Védelmezi, mesél neki, mondjuk annyi a hátulütője, ha mióta hátul van nehezebben alszik el a kicsi mert a nagy örökké szórakoztatja.
2011. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden gyerek hátul ül: 2,5 éves és 8 hós. A pici ül az anyós mögött.

Én vezetek, férjem az anyósülésben.

2011. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A két lányka hátul,és én is oda lettem száműzve. Ha megszületik a 3. akkor a 3 gyerkőc hátul,és Anya spurizik vissza előre! :D
2011. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!