Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fülbevalót hány hónapos...

A fülbevalót hány hónapos korában lövettétek be?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 naposan szúrták ki a babánk fülét. :)
2011. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anno 2-3 naposan kaptam a sajátomat.
2011. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak már a kórházban, a hazajövetelünk napján berakattam a fülbevalót. Megkérdeztem a csecsemősöket, a szúrást vagy a lövést ajánlják-e inkább (lehetett választani és több nővérke is csinálta a kórházban). Mindegyik a szúrást ajánlotta inkább... Kevésbé viseli meg a babákat, mert ugye nem ijeszti meg őket a hirtelen zaj és biztosan egyforma helyre kerülnek a lyukak. A lányaimat azonnal kihozták, ahogy megkapták a fülbevalót és békésen aludtak.. Sosem volt egyiknek se problémája a fülbevaló miatt, megszokták, hogy ott van, így soha nem piszkálták.
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt. Úgy voltunk vele, hogy jobb ha nem emlékszik majd rá. Akkor kicsit sírt,de aztán azóta sincs semmi baj , még be se gyulladt a füle a fülbevalótól.
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


a kórházi lyukásztásról már lemaradtunk,mert már 6hetes.meg én amúgy is inkább a belövetést választanám.nekünk meg inkább azt ajánlották..

2011. júl. 3. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 9 hónaposan,a másodiknak 2 hónaposan.
2011. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hatodik születésnapjára kapta, amikor már ő maga akarta.
2011. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szúrták, mert azt tartottam jobbnak hosszú tájékozódás után, 4 hetesen.
2011. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bogyo110 ***** válasza:
3 naposan még a korházban túl voltunk rajta!
2011. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!