Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hol utazik az autóban,...

Babátok hol utazik az autóban, melyik "hely"/ülés tekintehető a legbiztonságosabbnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a jobb hátsó. És az anyósülés a legveszélyesebb, statisztikák alapján.
2011. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első jól írja, de valójában a legnagyobb jelentősége a bébiülésnek van.
2011. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az anyosules mogott, mert igy ra tudok pillantani ha vezetek is. Amig kicsi volt, addig se kotottem soha elore.
2011. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Jobb hátsó a legbiztonságosabb, utána jön a vezetőülés, vezetőülés mögötti, hátsó középső, anyósülés - nem véletlenül ez a neve:)

Nálunk két csemete van, így ők utaznak hátul a két szélén (középre be se lehet kötni az ülésüket).

2011. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hogy az e a legbiztonságosabb, azt nem tudom, de az anyósülés mögött utazik.

De ez a "legbiztonságosabb hely" csak addig működik, míg egy gyerek van. Ha már ketten (vagy többen) vannak, akkor már a második (többedik) gyerkőc "kevésbé biztonságos" helyen ül...

2011. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jobb hátsó. Előre soha nem tenném, mert ha sír akkor nagyon zavarna a vezetésben még addig is amíg félreállok. Egyszer tettem oda és soha többé. Hátul jól elvan és mivel nem vagyok szemelőtt jobban elalszik. Ha baleset lenne, akkor is biztonságosabb hátul. Hamar megszokja, hogy nincs ott anya, ha utazunk, nem ültem soha hátra, hogy nekem is nyugis legyen az utazás, és ha egyedül megyek se legyen gond.
2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig a jobb hátsóba kötöm be, hogy rá is tudjak pillantani, ha úgy alakul. Ez a legbiztonságosabb is, mondják a hozzáértők. Adok neki játékot, kicsit nézegeti, de pár perc múlva már a hangját sem hallani, kidől a drága.
2011. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában a vezetőülés mögött. Így szoktuk meg, mert eleinte a férjemmel mentünk minden felé, mert 1 autónk volt. És akkor a párom vezetett, mögötte volt a baba, így én az anyós ülésről ráláttam. Azóta van saját autóm, mégis megszokásból magam mögé kötöm be. Lehet, hogy nem kéne?
2011. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legbiztonságosabb a vezetőülés mögött, mert ha baj van, a sofőr ösztönösen magát védi, és így a jobb oldal csattan első sorban. Ez viszont elég kényelmetlen, ha csak a vezető és a gyerkőc van, mivel nem lehet látni, mit csinál éppen.
2011. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy az utolsó írja, mert tényleg ösztönösen a saját oldalát védi a sofőr. Szerintem én is oda fogom bekötni, mert így jobban rálátok az anyósülésről.
2011. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!