Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyerek, aki még...

Van olyan gyerek, aki még sosem esett le sehonnan?

Figyelt kérdés
Az enyém most huppant az ágyról a földre, szerencsére puha szőnyegre.
2009. márc. 28. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van olyan gyerek. Az enyém most 10 hós és 8 hós korában esett le a pelenkázóról. Hál'istennek semmi baja nem lett, engem 2 hétig rémálmok gyötörtek, na meg persze amit a férjemtől kaptam...
2009. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nekem van 4 gyerekem és bizony, minden elővigyázatosság ellenére mindegyik leesett néhányszor az ágyról, mászókáról, csúszdáról, innen-onnan. Ne aggódj, a babák nagyon strapabíró kis teremtmények. A kutacsuk meg úgy van "kitalálva", hogy egyfajta rezgéscsillapítóként védi az agyat a komolyabb sérülésektől. Emiatt van az pl. , hogy egy felnőtt biztosan agyrázkódást kapna, ha ógy huppanna fenékre, mint egy totyogó csecsemő, nekik meg kutya bajuk sincs tőle. Biztos vagyok benne, hogy a legóvatosabb anyukák babái is néha esnek..esetleg nem szívesen vallják be.. Csak egy szempillantás kell ahhoz, hogy a biztonságosnak tűnő helyről a földre kerüljön a baba.
2009. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nikcsi ***** válasza:
100%

Az enyem, de o csak 5 honapos es meg nem forog. :) Felek tole hogy par het mulva en is azt irhatnam ide hogy nincs.

Viccet felreteve, hiaba vagy ott vele a nap 24 orajaban, ahogy en ismerem ezeket a babokat eleg csak egy fel masodpercre felrenezni es mar huppanak is. Szerintem csak erre a pillanatra varnak. :)

Az elso valaszolonak uzenem, hogy egyszer meg par hetes koraban veletlenul fejbe vagtam a babamat a gripe wateros uveggel, persze nem nagyon csak epphogy koppant. Bezzeg a parom jol letolt erte. Aztan egyszer o vigyazott ra es amikor vette volna fel a baba elkapta a fejet es belekapott a szemebe...volt visitas. Na, azota csendben van. :)

2009. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A statisztika szerint minden gyerek legalább egyszer leesik az ágyról.

Lányom lassan 10 hós, de még nem esett le soha sehonnan.

2009. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még az én fiam se esett le sehonnan.10 hós,ül,áll,és mászik.
2009. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én elmondhatom, hogy szerencsére eddig még nem esett le sehonnan a 11 hónapos kislányom. De soha ne mondd hogy soha. Tehát eddig még sikeresen elkerültük ezt, de sajnos nem tudhatom, hogy mit hoz a sors. Hiába körültekintő az ember balesetek sajnos mindíg előfordulnak. Igyekszem nagyon vigyázni rá, de mindentől nem tudom és nem is lehet megvédeni őket.
2009. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 1éves kisfiam még nem esett le sehonnan.

Persze én nem raktam sosem a mi ágyunkra. A rácsosból meg nem esik ki.

De nagyon sok baba leesik, és nem történik nagy gond. Általában.

2009. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!