Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért kakil ki mindent a fiam?...

Mért kakil ki mindent a fiam? Ha borsolevest eszik azt, de szinte egészbe, répát is, barackot és még sorolhatnám. Ez nembaj? 18 honapos

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
sajna nem tudom a valaszt, hanem enis kivacsian varom :) lanyom kakijaban is koszont mar egesz szem borso fel meggy cseresznye, narancssarga murok stb. de azert biztos nagyreszet az etelnek megemesztik
2011. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem rágja meg jól, a borsó külső héja pedig nehezen vagy szinte egyáltalán nem emészthető. Minél jobban megrágja, annál jobban fel tudják bontani az emésztőnedvek az ételt.. Persze, azért aggódni nem kell, amennyi szükséges, annyi tápanyag bejut :)
2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is a nem megrágásra gondoltam,de az ellen mit tegyek?hisz az összes foga már kinnt van.
2011. júl. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!