Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi,1-2 hós babátokból jön...

Kicsi,1-2 hós babátokból jön ki néha olyan hang, mintha mondana valamit? :-) Mondjuk: Google, Apple :-) ) Olyan vicces!

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. :)) Tényleg vicces tud lenni.


Nálunk is történtek ilyenek: 7 hónapos volt kisfiam, amikor egyik reggel bementem a szobájába, ő meg sehol. Bemászott a pelenkázó lap alá, ami az ágyán van keresztben. Hanyatt feküdt, kezében az alvós rongyija, hüvelykujja a szájában. Elhúztam a feje felől a pelenkázó lapot, hogy lássam őt, mire kikapta a hüvelykujját a szájából, és mint aki lebukott, ezt sikerült "mondania": AJJAJ! :)


Szintén 7 hónapos volt, mikor egyik kaja után azt "mondta", hogy BÖFF, és ebben a pillanatban egy óriási, férfias büfit eresztett el.


13,5 hónaposan már több szót próbált utánozni, több szót tudatosan használt, de persze nagyon sokszor mondott olyanokat, hogy értelmes szót bele lehetett hallani a hablatyba. Szóval a sztori: kisfiam éppen egy kekszet evett. Csupa morzsa volt a szája, apukája meg is jegyezte: Ejnye Te, hát így kell kekszet enni? Hogy nézel ki? Erre kisfiam éppen "megszólalt": DISZNÓ. Apukája rögtön rávágta: Igen, kisfiam, pont úgy nézel ki. :))) Olyan jót nevettünk rajta, tényleg úgy jött ki, mintha szándékosan mondta volna.

2011. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-)
2011. júl. 5. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, :)

Az enyém azt "mondta" gigi,ági

2011. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ikreim úgy sírnak,mintha közben értem "kiáltoznak": Annya,anya,annnya:) 4 hónaposak
2011. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!