Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves születésnapra milyen...

1 éves születésnapra milyen játékot ajánlatok kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Mi megvettük a fischer price-nak az új játékát, amiben egy piros autó van egy sárga ilyen kis marokbottal amit ha mozgat elindul az autó. Viszont az autó állati hangos menet közben és teljesen megrémül tőle. A boltban ha minden igaz visszaveszik ha szépen visszacsomagoljuk. Szereti az autós, zenés de nem túl zörgős, kattogós játékokat.
2011. júl. 5. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Kislányom van igaz de szerintem ezek a játékok a fiúknak is megfelelnek.


Triciklit, forma bedobót, zenélő, villogó dobot, állathang utánzós szintetizátort, és fa táblát (ez is állatos) csattogós lepkét kapott a kislányom. Meg persze ruhákat.

2011. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vigyétek vissza, az én fiam szinte minden játéktól sír ami hangot ad, eltelik egy kis idő, elteszem, majd előveszem és mindig a kedvencei lesznek.
2011. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyétek ki az elemeket, lehet hogy úgy jobban eljátszik vele.
2011. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vigyétek vissza, jó lesz majd később. Az óriás dömpert szívből ajánlom. Az én kisfiam imádja tologatni, felborítani és a kerekeit pörgetni, van hogy beleültetjük és úgy tologatjuk apával.
2011. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!