Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok éjszaka...

Miben altatjátok éjszaka ebben a melegben 1hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
pelus és vékony takaró
2011. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy 9 hónapos, de nálunk nincs a lakásban nagyon meleg.Télen melegebb volt fűtésszezonban.Akkor 26-27 fok volt, most meg 24, 5 fok van.Én még paplannal takarózom, és nincs melegem:))

A kicsin vékony hosszú ujjú rugi van, és nagyon vékony, könnyű polár takaró.Azért 24 fok nem a világ, nem fogom szinte pucéran altatni, és az ablaka sincs nyitva, mert a kiságy az ablak mellett van.Ha kimelegszik, és leizzad álmában, lerúgja a takarót, annyira nem egészséges, ha megcsapja az éjszakai hűvösebb levegő..

2011. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én vékony hosszúujjú bodyban meg zokniban, takaró nincs rajta. Most 28 fok van
2011. júl. 7. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen agyalok, hogy miben altassam 1hónapos kislányom. Nem akarom, hogy megfázzon, de melege se legyen ebben a hőségben. Szóval a melegben pelus, rövidujju body és egy vékony takaró. A múlthéten amikor hidegebb volt, akkor hosszuujju rugi, takaró. Biztosan jól érzi magát, mert alszik, mint a bunda, csak egyszer kel fel éjjel.
2011. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!