Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babát lehet faktoros...

8 hónapos babát lehet faktoros krémmel kenni, ugye? Gondolom árnyékban is kell.

Figyelt kérdés
50-es faktor kell? Milyen márkát javasoltok? Köszönöm!
2011. júl. 7. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
az enyemet minden reggel oltozeskor tetotol talpig lekenem50-es faktoru-val. estig hatasa van. igen arnyekban is kell. szerintem lenyeg a faktorszam ,nem a marka.az enyem AVENE,de a NIVEA is jo.legjobb ha gyogyszertarba veszed,az a biztos!es van kulon az arcocskajara es kulon a testere.
2011. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én árnyékban nem szoktam, bár nem is vagyunk kint 11-től 4-ig.

Egyébként 50 faktoros krémek vannak itthon: dm-es (ez olcsóbb kategória) és la roche posay (ez meg drága).

2011. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Forever-es (Aloe Vera) 30-asat használunk. Úgy gondolom, hogy ha nem megyünk tűzőnapra, főleg nem 11-15 között akkor elég, azért jusson egy kis vitamin is el a gyerekig :) Amúgy hófehér bőrű, kék szemű szőke hajú hét hónapos kisfiú és eddig hála az égnek, még bőrpírja sem volt a naptól. Remélem, hogy így is marad, ha ne adj isten azt látom, hogy nem elég akkor veszek majd 50-eset neki.
2011. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!