Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves kisfiam torok gyulladás...

3 éves kisfiam torok gyulladása van azt mondta az orvos hogy csak akkor agyam be az antibiotikumot ha magas láza van 38 3 a láza cataflan cseppet kap Bioparox vettem neki orrcsepp tegnap ott beteg ti beadnátok az antibiotikumot neki vagy várjak még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom..! Vidd el gégészetre, és oltsák le a váladékot, én is ezt teszem mindig, mert a háziorvost inkább nem is minősíteném.. 1-2 nap alatt meg van az eredmény, s akkor lehet rendesen kezelni. Na meg ők rutinosabbak sokkal. Nem minden torokgyulladást okoz baktérium, vírusra pedig felesleges adni az antibiotikumot, csak még betegebb lesz a gyerek. Gondolom "megelőzésképp" írta fel a doki, a felülfertőződésre. 38.3 fokos láznál én még nem szoktam adni lázcsillapítót, csak 38.5 felett. Természetesen sűrűn mérjük akkor a hőt. Jó, ha dolgozik egy kicsit a szervezet.
2011. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm elviszem a fülgégészetre most üdv SZÉP NAPOT írok majd hogy mi volt :-)))))))
2011. júl. 8. 08:39
 3/4 A kérdező kommentje:
SZIA Azt mondta a doki néhány tüsző van már a torkán homeopátiás golyókat írt hátha jobban lesz és nem kell az Antibiotikum szedni nagyon remélem hogy meg javul köszönöm neked a választ és segítséget :-)
2011. júl. 8. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsen mit! Remélem mielőbb meggyógyul a kisfiad! :))
2011. júl. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!