Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos anyatejes babám nem...

2 hónapos anyatejes babám nem fogadja el a vizet. Hogyan tudnám vele megszerettetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sehogy.vagy próbálgatod,de inkább szoptasd gyakrabban.az én fiam is csak akkor kezdte el inni a vizet,mikor már rendes ennivalót is evett.
2011. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy és nem is kell neki, nincs rá szüksége. Szoptasd igény szerint, és bőven elegendő folyadékhoz jut.
2011. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kínálgasd gyakran. ennél többet nem kell tenni, ha nem fogadja el nem baj csak adj neki lehetőséget ha kívánná tudjon inni:)


használj a mellbimbódhoz hasonló cumit, lehet az se tetszik neki

2011. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Anyatejesnek nem kell víz. Kár is kínálni. Az enyémek addig nem ittak, hiába kínáltam, amíg nem kezdtek el mást is enni. Ahogy csökkent a szopik aránya, szomjasak lettek, és fokozatosan inni kezdtek. Egy baba pontosan tudja, mikor kell neki plusz folyadék.
2011. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elég neki az anyatej amit szopizik és azért nem fogadja el. Egyszerűen nem szomjas, mert ha az lenne elfogadná. Az én lányom 4 hónapos és csak nagy melegben fogad el pár korty vizet, vagy olyankor ha csuklik.
2011. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nagy meleg miatt szerettem volna adni neki pár korty vizet szoptatások között, de egyből kiköpi.
2011. júl. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!