Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos fiammal csütörtökön...

13 hónapos fiammal csütörtökön elmennénk strandra. Mindenféle jótanácsot fogadok?

Figyelt kérdés
még nem voltam vele ilyen helyen. miket vigyek és mennyit, úszópelust milyen ajánlotok 1 strandos napra mennyi? azt hogy kell használni? ebéd után mennénk... bárkinek bármi tapasztalata van az jól jön!
2011. júl. 10. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vigyél: neki törölközőt, sapkát, erős naptejet, világos pólót (főleg, ha erősen fog sütni a nap), ebben is fürödhet. Persze: innivaló jó sok (főleg víz!), meg kaja, gyümölcs.

Esetleg fürdős, homokozós játékok a pancsoláshoz. Na, meg persze, úszógumi.

Ha mentek, inkább a 3 óra utáni időszakot ajánlanám, akkor már nem annyira erős az uv-sugárzás.

Úszópelenka: én inkább a moshatót szerettem. Ebből általában 2 vittem egy strandolásra. Amikor kijöttünk a vízből, levettem, hogy száradjon, feladtam a szárazat. Amíg pancsolt, addig az első száradhatott.

Ja! Mindenképp árnyékos helyre telepedjetek le, mert még ott is le lehet égni, ha nem kened magatokat! Ezért indulás előtt már érdemes mindkettőtöket bekenni naptejjel és ezt a délután folyamán többször ismételd meg!

2011. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 10. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már tud járni lehet, hogy vihetsz neki egy kis strandpapucsot is nehogy belelépjen valamibe.
2011. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fényképezőgép. :)
2011. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pokróc, hűtőtáska, sapi a kicsinek.
2011. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még nem jár tutin egyedül :S így a papucs kilőve. sapi ígyis úgyis lesz, meg a többi is.
2011. júl. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!