Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babátokkal minden nap...

1éves babátokkal minden nap lementek ilyen melegben? Ha nem mit csináltok otthon h lekössétek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bírok vele, akkor megyünk. Én nem foglalkozok a meleggel. Vannak dolgok, amiket muszáj vagyok elintézni. Őt nem hagyhatom otthon és nem áll meg az élet mert meleg van és kisgyerekem van. Úgyhogy felkerekedünk, sokat iszunk útközben, a sapka nem hiányozhat, eszünk egy fagyit is, így elviselhető. Képtelen vagyok bent tartani. Ha akar, hát még a kertben is játszunk. Ilyenkor nagy sláger a víz. Nem a napon persze és nem is sokat. Figyelek rá.
2011. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igyekszem 10-től délután 5-6 óráig bent tartani és sokat játszani vele,mert ebben a melegben még én is rosszul vagyok.Utána kiengedem és nagyon lefárasztja magát.

szerencsére déltől 2-ig alszik,így csak annyival kevesebbet "szenved" bent.Vagy ha már nagyon nem bírja,akkor árnyékba rakom a medencéjét és kiengedem egy kicsit!

2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kiírni. Nekem most alszik a kisfiam - 10-től - szóval az egész délután nagy kérdés még. Persze menni akar majd biztos. Mi panelban lakunk, szóval nincs udvar, kert, árnyék. Nehéz helyzet.
2011. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem is most alszik 10től :)

aztán nem tudom h mi legyen, mi is panelben lakunk

2011. júl. 11. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdés jött be, ebben a melegben napi 3-4 alkalommal pancsizik a kiskádjában.
2011. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi társasházban lakunk

délelőtt a szobában tűz, délután a konyhában a nap.,

egész nap levan hőzva a roló így elviselhető de én nem viszem ki ebben a kálikulában csak este 6 körül kicsit sétálni

nagyon izzad így is múltkor annyira meleg volt hogy engedtem vizet a kádba, és fürcsiztünk ( anya és lánya )

de amúgy eljátszik magában is 1-2 órát babáival, babakocsizik játéktelefonál..

borzasztó ez a hőség.

2011. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!