Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyitől számit egy 2 hónapos...

Mennyitől számit egy 2 hónapos baba lázasnak? A 37.6 az már láz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A babák normál hőmérséklete max. 37,5 fok, tehát az 37,6 az gyenge hőemelkedés. Mérd meg 10 perc múlva, lehet hogy csak bemelegedett, ha popóban méred, hagyd kicsit szellőzni pelus nélkül.
2009. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37-38:hőemelkedés;38-tól van láz;
2009. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hol mérted? Ha popsiban, akkor levontad már belőle a 0,5 fokot? Egyébként szerintem ez még nem láz, de több információra volna szükség!
2009. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a kislányom nemrég volt beteg, és láza csak este volt. 38,5. a doki azt mondta, hogy 37-37,5-ig nem kell csillapítani, de ha egész nap hőemelkedése van, és az 37,5 fölött van, akkor lehet adni egy fél kúpot.Persze ez csak akkor, ha beteg. A tartós hőemelkedés sem jó. 37,5 alatt nincs teendő, csak figyelni, hogy ne menjen föntebb. Én a 38at sem rögtön húztam le, vártam pár percet, hátha csak bemelegedett. Minden jót!
2009. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!